Aplikacja dla smakoszy

Alkohol to częsty element spotkań w gronie przyjaciół – podajemy go przed posiłkiem na pobudzenie apetytu, w trakcie obiadu, aby wspomagać trawienie, a także do deseru. Miłośnicy poznawania nowych smaków i komponowania ciekawych drinków często zastanawiają się gdzie można kupić dobre, ale tanie alkohole.

Właśnie z myślą o nich powstała specjalna aplikacja z kuponami, dzięki którym promocje na napoje alkoholowe są jeszcze łatwiejsze do zdobycia. Wystarczy tylko wybrać interesujący nas trunek, aby otrzymać listę sklepów w najbliższej okolicy, gdzie zrealizować można kupony rabatowe. Tańsze alkohole zwykle kojarzą się z produktami nieco gorszej jakości, ale wcale nie musi tak być – aplikacja Drinco to gwarancja, że kupony na alkohol zawsze będziemy mieć przy sobie, a możliwość skorzystania z mapy to duże udogodnienie, z którego skorzystamy nie tylko w swoim mieście, ale również podczas wakacyjnych wyjazdów.

Program dostępny jest tylko dla osób pełnoletnich, dlatego konieczna jest rejestracja użytkownika i weryfikacja jego wieku. Informacje o tanich alkoholach to duże udogodnienie nie tylko dla smakoszy trunków, ale również dla osób chętnie organizujących imprezy w domu, czy też dla tych użytkowników, którzy chcieliby mieć stały dostęp do kuponów  i móc je zrealizować w najbliższych sklepach – nie jest to trudne, bo wystarczy tylko podczas dokonywania płatności zeskanować podany przez sprzedawcę kod. W ten sposób otrzymamy zniżkę na wybrane produkty, dzięki czemu będziemy mogli kupić dobre, a zarazem tanie alkohole.

  Przyczyny występowania objawów alergii