Najbardziej rozchwytywane koncerty w Warszawie!

Jeśli słuchać muzyki to najlepszej, jeśli oglądać koncerty, to tylko na żywo, jeśli być na koncercie w Warszawie, to tylko w Stodole!

Klub wszechczasów łączący ze sobą pokolenia. To tam dzisiejsi stali bywalcy, pojawiali się jako nieopierzeni studenci, stawiający pierwsze kroki w dorosłym życiu. Dziś również ich tam nie brakuje, bo do takich miejsc, jakim jest Stodoła, po prostu się wraca!

Jeśli jednak jesteś nowym nabytkiem ponadczasowego klubu, to musisz wiedzieć, że bilety na koncerty w tym miejscu, rozchodzą się bardzo szybko i opcja zakupu ich w dzień koncertu jest prawie niemożliwa. Jak zatem zostać częścią historii tego miejsca? Otóż nie jest to znowu tak skomplikowane, jak się wydaje. Wystarczy śledzić stronę, na której możemy śledzić co dzieje się w klubie i kto będzie w nim występował w przyszłości.  Dzięki wciąż uaktualnianemu kalendarium wiadomo na bieżąco, co czeka nas w przyszłe dni i miesiące w klubie Stodoła. Dzięki stronie Ticketclub możemy zarezerwować sobie bilety na dane koncerty z takim wyprzedzeniem, że na pewno starczy jeszcze miejsc. Jest to tak wygodna i praktyczna opcja, że trzeba być mocno nierozsądnym, by z niej nie skorzystać, jeśli chcemy się wybrać do Stodoły. Wczujmy się w ten klimat i bawmy jak nasi przodkowie w tych samych murach, śpiewając, często te same kawałki z legendami. Nie pozwólmy, by takie przeżycia nas minęły, stańmy się ich częścią, by to o nas mówiły przyszłe pokolenia.

  Poziom apartamentu wpływa na nasze wakacje