Łazienka w panelach winylowych – elegancko i wizytowo

Wbrew pozorom łazienka, którą definiujemy jako miejsce szczególnej intymności osobistej jest miejscem wizytowym odwiedzanym często przez naszych gości. Dlatego można powiedzieć, że stanowi swoistą wizytówkę naszego domu. Jednak, w wielu przypadkach ten wizytowy charakter budzi w nas poczucie wstydu. Upływający czas nadszarpnął pierwotną elegancję, a w chwili obecnej brakuje go na remont. Może warto poznać potencjał jaki kryją w sobie panele winylowe do łazienki?

 

 Każdy ułoży panele winylowe w łazience

 

Podstawowym atutem skazującym ten rodzaj nawierzchnia na sukces jest metoda montażu. Jeżeli potrzebujesz szybkiego działania i nie masz możliwości pozbycia się starej nawierzchni, ten rodzaj wykończenia jest stworzony dla ciebie. Panele posiadają system I4F dzięki któremu bardzo szybko umiejscowisz je na podłożu. Twoje panele winylowe w łazience utworzą tak zwaną pływającą podłogę. Alternatywą jest montaż na specjalistycznym kleju, jednak ta forma wymaga już nieco więcej zaangażowania jak na przykład nieskazitelnie równa i wypoziomowana nawierzchnia.

 

Panele winylowe w łazience – ostrożnie

 

Dzięki technologii zastosowanej w procesie produkcji panele doskonale sprawdzą się w łazienkowych warunkach. Współczynnik odporności na przypadkowe uszkodzenia został w tym przypadku sprowadzony do zera. Również kontakt z wodą nie jest szkodliwy dla tej nawierzchni, jeżeli nie jest on wzmożony i systematycznie powtarzany w jednym miejscu. To właśnie ze względu na ten fakt panele winylowe w kabinie prysznicowej nie są rozsądnym rozwiązaniem. Nie zmienia to faktu, że ich zastosowanie to nie tylko wygoda i trwałość na długie lata, ale niezwykła estetyka.

 

Panele winylowe w łazienkach – budzą zachwyt 

 

  Czy warto podróżować po Polsce

Panele winylowe w łazienkach mogą zachwycić na różne sposoby. Jedna za tworzących je warstw odpowiada za dokładne odwzorowanie faktury drewna, betonu czy też kamienia. To sprawia, że idealnie korespondują z wieloma innymi materiałami wykończeniowymi, a niejednokrotnie stają się inspiracją do naprawdę nieszablonowych aranżacji tego pomieszczenia. Różnorodność faktur pociąga za sobą szeroką paletę barw i odcieni, dzięki czemu zyskujemy jeszcze więcej możliwości.

 

Łazienka w panelach winylowych – nie idź na skróty

 

Jak zatem będzie wyglądała twoja łazienka w panelach winylowych? Odpowiedź jest na wyciągniecie, a raczej kliknięcie palca. Wybierając ten link: https://grupamo.pl/inspiracje/panele-winylowe-w-lazience-co-warto-wiedziec/ zostaniesz przekierowany do miejsca w którym każdy produkt to oddzielna inspiracja pisana wysoką jego jakością. Posiadamy szeroki wybór faktur, kolorów oraz odcieni. Nasza witryna jest niezwykle intuicyjnym w obsłudze narzędziem, dzięki któremu szybko wyszukasz każdy rodzaj paneli. Każdy z nich jest dokładnie opisany i zwizualizowany.

 

 Jeżeli nadal masz pytania w tym zakresie to do twojej dyspozycji są nasi eksperci. Nie tylko doradzą stylizacje, ale także doprecyzują odpowiednie parametry. Dzięki nam twoja łazienka na nowo odzyska statut ekskluzywnej wizytówki waszego domu.